درباره ما

گروه آموزشی فرازدانش در سال 1394 تشکیل یافته است; و در نظر دارد با ایجاد سبکی متفاوت و جذاب در زمینه آموزش آنلاین کتب درسی، گامی بلند برای علاقمندان این دروس بردارد. شیوه آموزشی ایجاد شده در سایت فراز دانش برگرفته از متد روز دنیا و شیوه نوین آموزش شتابنده می باشد.

سیستمی که معرف حضور شما عزیزان و مستعدان دانش می باشد، با روشی کاملا مدرن و متفاوت و با استفاده از مدرن ترین سیستم های آموزشی دنیا طراحی گردیده است. باشد که این سیستم بتواند با الهام از موفق ترین روش های بهترین نکات آموزشی دنیا، گام مثبتی در پیشبرد اهداف این گروه آموزشی در به ثمر رساندن تعداد کثیر و روزافزونی از مستعدان دانش این سرزمین بردارد.

به کارگیری روش های موثر و مدرن سیستم فراز دانش به جویندگان دانش و دانش آموزان کمک خواهد کرد تا آن ها بنوانند با به کارگیری آن نکات ، قبل از حضور در کلاس های حقیقی و حضوری ، با به کار بردن مفاهیم از قبل آموخته شده به صورت کاملا نهادینه تمام صاعقه های راهبردی فضای آموزشی که در آن حضور دارند را به طور کامل پذیرا بوده و به کار گیرند.

فضای به کارگیری شده در سیستم فراز دانش, نوین, نهادینه ، کاملا روانشناسانه و کارشناسی شده طراحی شده; تا دانش آموز ، خود را به طور کاملا ملموس در یک کلاس آموزشی آرام و دنج و به دور از هر گونه استرس و خشک تصور کند.

با یاری گرفتن از موثرترین روش های روانشناسی تربیتی – آموزشی, آموزش و پرورش مدرن ترین و پیشرفته ترین آموزشگاه های دنیا ، تلاش گردیده تا بتوان با دورکردن تحمیل در یادگیری نکات اضافی و پیچ در پیچ که ایجاد ضایعه ی ذهنی ثمری ندارد; و نیز ایجاد محیطی آرام و انگیزه زا ، دانش آموز را برای حضور مداوم و مکرر در چنین کلاس و فضایی علاقمند و مشتاق گردانیم.

امید است با اثبات ادعاهای آموزشی و سیستم مدرن و نهادینه ی پیش روی خود ، بتوانیم هر چه بیشتر در هدفمند سازی آموزش های مفهومی و کارساز در امر آموزش ، در جهت سوق هر چه بیشتر مستعدان این مرز و بوم ؛ که چون نگینی در زیر خاک نهفته هستند; و باید که دستانی واسطه گر این ها را کشف وتحویل جامعه و فرهنگ غنی این خطه ی دانشمند پرور دهند ، نقش موثر و نفوذی داشته باشیم.

کارشناسان مدبر و مجرب که با گنجینه ای از علوم ریاضی به صورت کاملا کاربردی و مفهومی و با استفاده از تجربیات علمی و آموزشی خویش ، با ما در این امر مهم همکاری دارند ؛ تا با تکیه به دانش های کسب شده در طی چندین سال آموزش، در محافل متنوع آموزشی در سطح استان ، این تجربیات را به صورتی کارشناسانه و کاملا مفید در اختیار تمام علاقمندان به کسب این علوم نوین قرار دهیم را به حضور شما عزیزان معرفی می کنیم:

هادی دانش فراز
دانشجوی دکتری ریاضی ، دبیر دبیرستان های کانون فرهنگی آموزشی مشکات ، صدرای نور و علامه و علوی

سحر مشمولی
کارشناس ارشد ریاضی ، دارنده ی چندین مقاله ریاضی در سطح جهانی و کشوری ،مجری مقالات دانشگاهی تخصصی ریاضی با استفاده از برنامه تخصصی زی پرشین ، مدرس ومشاور ریاضی در چند آموزشگاه کنکور در شهر تبریز

همین الان یادگیری را شروع کنید

با ثبت نام در وب سایت ما و مشارکت در دوره ها، آینده خود را با یادگیری مهارت های جدید تضمین کنید
برو به بالا